- מותגים -

גלובל (Global): חברת צרעה הינה חברת בת של מותג הריהוט המשרדי החמישי בגודלו בעולם, חברת גלובל העולמית שהוקמה בשנת 1966. החברה זכתה בפרסי איכות ועיצוב רבים על מוצריה.

 

טקניון (Teknion): חברת טקניון – הינה שם דבר בעולם המשרדי מעל 30 שנה. ההעיצוב המרהיב של הריהוט, הדגש לפרטים הקטנים, החדשנות ותקני האיכות הבלתי מתפשרים הפכו את טקניון לאחת החברות המובילות בעולם.

 

סג'יס (Segis): חברת סג'יס האיטלקית, היא מובילה עולמית בעיצוב והייצור של מוצרי ישיבה חדשניים, מוצריה עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועיצוביה מרהיבים.

 

קסטל (Kastel): חברת קסטל האיטלקית, הינה חברה דינמית עם יכולות ייצור גבוהות ואיכותיות, פועלה העיקרי הוא בתחום עיצוב הפנים, בייצור מגון רחב של מוצרים ומתן
פתרונות בעולם הריהוט המשרדי.

 

אוקמורה (Okamura): חברת אוקמרה היפנית וותיקה בתחום הריהוט המשרדי ומלבד מוצריה האיכותיים והחדשנים היא גם בעלת מודעות לסביבה, עם מערכת ניהול סביבתית המבוססת על תקנים המכסים את מחזור החיים השלם של המוצרים שלה הכולל את התכנון, ייצור, מכירות, הפצה, איסוף, פירוק ומחזור של המוצרים וכדי להבטיח חשיבה סביבתית.

קבוצת סנטור אלומייר (Senator/Allermuir):
קבוצת סנטור אלומייר מייצרת רהטים באיכות גבוה ועיצוב מוביל וחדשני בתחומים רבים. מלבד הריהוט המשרדי הסטנדרטי קבוצת סנטור אלומייר מעניקה פתרונות ייצרתים גם לבתי מלון מסעדות ובתי קפה.

 

בוס דייזין(Boss design): חברת בוס דיזיין נוסדה בשנת 1983 היא יצרנית מובילה בתחום הריהוט המשרדי באנגליה,
מוצריה עומדים בתקנים המחמירים ביותר ועיצוביה מרהיבים וחדשניים, כל זאת תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הטובים ביותר.